۱۳۹۷/۰۷/۲۸
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری:

بروزرسانی مهارتهای شغلی نیاز ضروری نیروی انسانی کارآمد است

به گزارش دفتر برنامه¬ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری فارس کارگاه یک روزه مهارت¬های رفتاری با محوریت تئوری انتخاب مهرماه جاری در تالار شهید امامی استانداری فارس برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی که با حضور جمعی از مدیران ستادی، فرمانداران، بخشداران و کارشناسان استانداری فارس برگزار شد یکی از اساتید برجسته کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.
در حاشیه این کارگاه آموزشی مدیرکل دفتر برنامه¬ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری فارس با بیان اینکه در پی تحولات اساسی در حوزه علم ، فناوری و تکنولوژی ، مهارت هایی که امروزه برای نیروی کار مهم به نظر می رسند ، دچار تغییر خواهند شد . صنایع روباتیک پیشرفته ، هوش مصنوعی ، نانو و مواد پیشرفته ، بیوتکنولوژی و ژنتیک ، تجارت و بانکداری الکترونیک ، دگرگونی شگرفی را برای دنیا به ارمغان خواهد آورد . این تحولات ضمن تغییر درشیوه زندگی و روش های انجام کار در سازمان ها و همچنین فضای کسب و کار ، موجب حذف برخی مشاغل خواهند شد ، برخی نیز دچار رشد و توسعه می شوند آنچه مسلم است نیروی انسانی آینده نیاز جدی به ، بروز رسانی سریع مهارت های خود خواهد داشت.
امین کهوا افزود: سوال اینجاست که مهارت های مورد نیاز کارکنان و مدیران در آینده سازمانها چه مهارتهایی خواهد بود که در بررسی های انجام شده توسط محققین و پژوهشگران حوزه مدیریت منابع انسانی به مهارتهایی از جمله تفکر استراتژیک و توسعه ای ، خلاقیت و نوآوری ، قدرت حل مسائل پیچیده ، توانایی انجام کار گروهی و تیمی ، توان مذاکره سازنده ، هوش هیجانی و ... می توان اشاره کرد.


منبع : دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری

کد خبر : 69340
تعداد بازدیدها : ۱۵۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است
Link group not found.